راهنمای انتخاب رنگ برای لوازم خانگی برقی

راهنمای انتخاب رنگ برای لوازم خانگی برقی

راهنمای انتخاب رنگ برای لوازم خانگی برقی

برای خرید لوازم خانگی برقی معمولا رنگ آن ها را مطابق با رنگ دیگر لوازم و دکوراسیون خانه باشد. این موضوع به خصوص برای آن دسته از لوازمی که در آشپزخانه و پذیرایی هستند بیشتر احساس می‌شود.

راهنمای انتخاب رنگ جذاب برای لوازم خانگی برقی

برای خرید لوازم خانگی برقی معمولا رنگ آن ها را مطابق با رنگ دیگر لوازم و دکوراسیون خانه باشد. این موضوع به خصوص برای آن دسته از لوازمی که در آشپزخانه و پذیرایی هستند بیشتر احساس می‌شود. بسیاری از افراد رنگ سفید را برای لوازم برقی انتخاب می‌کنند اما برخی از افراد هم رنگ نقره‌ای را انتخاب می‌کنند که در این صورت باید با دیگر لوازم آشپزخانه ست شود. رنگ مشکی، قرمز و رنگ‌های خاص دیگر هم سلیقه خاص پسندان است که با دیگر لوازم ست می‌شود.

بیشتر بخوانید: راهنمای استفاده از گوشت کوب برقی

مزایا و معایب لوازم خانگی سفید رنگ

مزایا و معایب لوازم خانگی سفید رنگ

اگرچه رنگ‌هایی مانند رنگ سیلور، خیلی شیک و مدرن هستند و طرفداران زیادی را در دنیا دارند، اما هنوز هم لوازم آشپزخانه برقی سفید خریداران بیشتری داشته و مقدار فروش آنها بیشتر از دیگر رنگ‌ها است. این انتخاب یک انتخاب مطمئن است زیرا این رنگ از لوازم، بیشترین میزان تنوع را در بازار داشته و با قیمت مناسب‌تری می‌توان آنها را پیدا کرد. البته لوازم برقی سفید راحت‌تر هم در بازار پیدا می‌شوند.

از میان لوازم برقی سفید، یخچال و ماشین لباسشویی سفید بسیار پرطرفدار است.

مزایای لوازم خانگی سفید

هماهنگی با انواع دکور و رنگی که محیط آشپزخانه دارد و یک ترکیب رنگی قشنگ با هر رنگ دیگر ایجاد می‌کند.

برخلاف رنگ نقره‌ای (سیلور) لوازم آشپزخانه برقی، رنگ سفید به راحتی تمیز شده و جای انگشت و غیره بر روی آنها باقی نمی‌ماند.

از لوازم برقی این رنگ مقادیر زیادی در بازار وجود دارد که با هر بودجه‌ای می‌توانید آن را تهیه کنید.

معایب لوازم برقی سفید

اکثرا فکر می‌کنند که رنگ سفید قدیمی و از مد افتاده است.

رنگ سفید در لوازم آشپزخانه برقی بعد از مدتی کمی خسته‌کننده و کسالت‌آور می‌شود.

برخی از لوازم برقی سفید که کیفیت پایینی دارند؛ در آشپزخانه  بعد از گذشت مدت زمانی به زردی گرایش پیدا کرده و رنگ اصلی خود را از دست می‌دهند.

بیشتر بخوانید: نکاتی مهم و طلایی قبل از خرید پلوپز

مزایا و معایب لوازم خانگی نقره‌ای رنگ

مزایا و معایب لوازم خانگی نقره‌ای رنگ

لوازم آشپزخانه برقی به رنگ نقره‌ای، سالها است که نزد افراد زیادی محبوب شده است و این روزها جای لوازم سفید را در خانه‌ها‌ گرفته‌ است. لوازم سیلور شیک و مدرن بوده و با هر نوع دکوراسیون و ترکیب رنگ کابینتی هماهنگ است.

مزایای لوازم برقی نقره‌ای

این رنگ به ظاهر خانه جلوه‌ای زیبا و مدرن می‌دهد.

ظاهر زیبای این رنگ از لوازم آشپزخانه هرگز از مد نمی‌افتد و می‌توان مدل‌های مختلف آن را در طرح‌های مختلف، در بازار لوازم برقی خانگی به راحتی پیدا کرد.

معایب لوازم خانگی نقره‌ای

لوازم برقی آشپزخانه به رنگ نقره ای، معایبی هم دارند. برای مثال یکی از عیب‌های این رنگ آن است که اغلب آن‌ها دارای دربی هستند که خاصیت آهن‌ربایی نداشته و نمی‌توان چیزی را به آنها چسباند.

از دیگر معایب بزرگ لوازم برقی خانگی سیلور آن است که جای انگشت افراد روی آن باقی می‌ماند. البته این روزها برخی از تولید کنندگان لوازم خانگی برقی، توانسته‌اند از مواد اولیه‌ی منحصر به فردی برای رفع این مشکل استفاده  ‌کنند. اما همچنان این تصور در میان خریداران وجود دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین راهنمای تعمیر گوشت کوب برقی

مزایا و معایب آن لوازم خانگی مشکی

مزایا و معایب آن لوازم خانگی مشکی

رنگ مشکی یکی از رنگ‌های مدرنی است که این روزها در لوازم برقی خانگی استفاده می‌شود. البته برخی اعتقاد دارند برای وسایل نو مانند جهیزیه بهتر است از این رنگ استفاده نشود. اما همه چیز به سلیقه خریداران بستگی دارد. 

مزایای لوازم خانگی مشکی

ایجاد آشپزخانه‌ای مدرن و خاص

هماهنگی با دیگر رنگ‌های آشپزخانه

معایب لوازم خانگی مشکی

تنها برای آشپزخانه‌های بزرگ مناسب است.

آشپزخانه را دلگیر می‌کند.

به راحتی آلودگی را نشان می‌دهد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر