بررسی اتو بخار های هوشمند - ادرویت

بررسی اتو بخار های هوشمند - ادرویت

بررسی اتو بخار های هوشمند - ادرویت

در دهه‌ های اخیر شرکت‌ های لوازم خانگی به محصولات خود ویژگی ‌های زیادی اضافه کرده‌ اند تا بتوانند رضایت مشتریان را بدست بیاورند.

بررسی اتو بخار های هوشمند

محصول جدید: اتو بخار کف سرامیک ادرویت مدل AD-4040

ویژگی ‌های اتو بخار هوشمند

در دهه‌ های اخیر شرکت‌ های لوازم خانگی به محصولات خود ویژگی ‌های زیادی اضافه کرده‌ اند تا بتوانند رضایت مشتریان را بدست بیاورند. در اتو بخارهای هوشمند از سنسورهایی استفاده گردیده که باعث شده کار کرده با این دستگاه ‌ها بسیار راحت و ایمن‌ تر از قبل شود. سیستم‌ های تعبیه شده در اتو بخار هوشمند جنس لباس‌ ها را به صورت خودکار تشخیص داده و مناسب‌ ترین دما و حرارت را برای اتو کردن لباس‌ ها به صورت خودکار ارائه می‌ دهند.

ویژگی ‌های اتو بخار هوشمند

شما می ‌توانید اتو کردن را با تنظیمات دستی نیز انجام دهید، که توصیه می ‌گردد از برنامه خودکار استفاده نمایید.

تمامی البسه‌ ‌ها دارای برچسب‌ هایی می باشند که در آن معمولا دمای مناسب را برای اتو شدن توصیه شده.

بیشتر بخوانید: دلیل کم شدن بخار اتو چیست؟

جنس کف اتو بخار هوشمند

کفی اتو بخارهای هوشمند از جنسی ساخته شده که به البسه‌ های شما آسیبی وارد نخواهد کرد. جنس کفی بیشتر اتوهای بخار از پوششی سرامیکی است که به کاربر این امکان را می‌ دهد تا به راحتی بدون آنکه به البسه ‌ها آسیبی ناشی از دمای نامناسب وارد شد، آن ها را اتو کنند.

خاموش شدن خودکار اتو بخارهای هوشمند

خاموش شدن خودکار اتو بخارهای هوشمند

در این بخش از بررسی اتو بخار های هوشمند نگاهی به قابلیت خاموش شدن خودکار این دستگاه ها می پردازیم.

فرض کنید کار مهمی برای شما پیش آمده و فراموش کرده‌ اید اتو را از روی لباس بردارید، چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ قطعا  لباس شما دچار سوختگی خواهد شد. اما در اتو بخارهای هوشمند سنسورهایی تعبیه شده که باعث می‌ شوند اتو در چنین شرایطی به ضورت خودکار خاموش گردد. علاوه بر آن هر زمان که بخواهید دوباره از اتو استفاده کنید، اتو به صورت خودکار مجددا آماده کار می ‌گردد.

بیشتر بخوانید: دلایل چسبیدن لباس به کف اتو و روش‌ های جلوگیری

بخار دهی عمودی در اتو بخار هوشمند

شما با قابلیت بخار دهی عمودی به راحتی می ‌توانید پرده ها و یا حتی لباس‌ ها را در حالت عمودی اتو نمایید. بخار باعث می‌ شود که چروک البسه‌ ها خیلی راحت ‌تر صاف گردد. اتوها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی ‌های خاص خود را دارند. اما در بین تمامی اتوها، اتو بخارهای هوشمند طرفداران زیادی دارند.

قابلیت چرخش 360 درجه اتوبخار هوشمند

قابلیت چرخش 360 درجه اتوبخار هوشمند

شاید شما هم در هنگام اتو کردن لباس ‌ها با پیچ و تا خوردگی سیم برق اتو مواجه شده باشید که در اتو بخارهای هوشمند این مشکل نیز برطرف شده است. قابلیت چرخش 360 درجه در اتو بخارهای هوشمند باعث شده تا کاربران به راحتی بتوانند فرایند اتو کردن را با زوایه ‌های مختلف بدون دردسر انجام دهند. در این فرایند هنگامی که کاربر زاویه چرخش اتو را تغییر می ‌دهد سیم به دور دست نمیپیچد به این صورت که سیم در محل اتصال به صورت خودکار می‎ چرخد و مانع از پیچ خوردگی می ‎گردد.

شدت بخار در اتو بخارهای هوشمند

اتو بخارهای هوشمند دارای سیستم بخار دهی فوق العاده ‌ای می‌ باشند. اتو بخارهای جدید هوشمند دارای دکمه‌ ای هستند که فشردن آن بخار به صورت ناگهانی و با فشاری زیاد از منفذ‌های اتو خارج می‌ گردد. فشار بالای بخار باعث می ‌گردد تا چروک‌ ‌های عمیق به راحتی از بین بروند.

بیشتر بخوانید: راهنمای استفاده از اتو بخار

میزان آب در اتو بخار هوشمند

میزان آب در اتو بخار هوشمند

در برخی از اتو بخارهای هوشمند دارای چراغ‌ های نمایشگری می‌ باشند که با کمک آن می‌ توان در هر لحظه از میزان آب باقی مانده در اتو مطلع شد.

تمیز کردن اتو بخار

آب در هنگام گرم شدن رسوب ایجاد می کند. رسوبات حاصل از گرم شدن آب میتواند سبب مسدودیت در مجاری خروجی آب و یا حتی خروجی بخار گردد. اتو بخارهای هوشمند دارای قابلیت تمیزسازی خودکار می‌ باشند که باعث می‌شود از ایجاد رسوب جلو گیری گردد و تمیز شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر