تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی - لوازم خانگی ادرویت

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی - لوازم خانگی ادرویت

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی - لوازم خانگی ادرویت

جاروبرقی های کمپرسوری دارای مکش بسیار قوی می باشند. به همین دلیل نسبت به جاروبرقی های معمولی گران قیمت تر هم هستند. لازم است بدانید که این قیمت بیش تر به دلیل مزایای بسیار زیادی است که جاروبرقی های کمپرسوری نسبت به جاروبرقی های معمولی ارائه می کنند.

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

جاروبرقی های کمپرسوری دارای مکش بسیار قوی می باشند. به همین دلیل نسبت به جاروبرقی های معمولی گران قیمت تر هم هستند. لازم است بدانید که

این قیمت بیش تر به دلیل مزایای بسیار زیادی است که جاروبرقی های کمپرسوری نسبت به جاروبرقی های معمولی ارائه می کنند.

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

بیشتر بخوانید: با ساندویچ ساز ادرویت عاشق ساندویچ خانگی می شوید

از این رو بهتر است با تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی به طور کامل آشنا شوید.

نحوه کار جاروبرقی کمپرسوری

جاروبرقی های معمولی که همان جاروبرقی های خانگی هم محسوب می شوند که همه با ساختار و نحوه کار آن ها آشنا هستیم. اما جاروبرقی های کمپرسوری نسبت به نوع معمولی، از مزایای بیش تری برخوردار است. جاروبرقی کمپرسوری همان طور که از اسمش مشخص است، از فناوری و سیستم کمپرسور برخوردار می باشد. این سیستم باعث شده است تا این جاروبرقی مکش بیش تری برای جمع آوری گرد و خاک و سایر آلودگی ها داشته باشد. به طور کلی میزان تمیز کردن در هر مدل از جاروبرقی ها بر اساس فناوری تعبیه شده در ساختار آن ها می باشد.

کدام جاروبرقی قدرت بیشتری دارند؟

کدام جاروبرقی قدرت بیشتری دارند؟

در زمان بیان تفاوت های جاروبرقی کمپرسوری و معمولی، لازم است قدرت مکش آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. جاروبرقی کمپرسوری از آن حایی که دارای سیستم کمپرسور می باشد، از قدرت مکش بیش تری نسبت به نوع معمولی خود برخوردار است. از این رو توانایی بیش تری برای جمع آوری گرد و غبار و انواع آلودگی ها دارد. مکش بیشتر به وسیله کمپرسور در جاروبرقی های هوشمند باعث شده است تا این دستگاه های پر قدرت جزو پر طرفدارترین محصولات به شمار آیند.

بیشتر بخوانید: تعمیر و عیب یابی سبزی خرد کن برقی

قدرت مکش بیشتر در جاروبرقی

هر چه قدرت مکش جاروبرقی بیش تر باشد، رضایت کاربران هم بیش تر خواهد بود. جاروبرقی های کمپرسوری دارای قدرت مکش بیش تری نسبت به جاروبرقی های معمولی هستند. چرا که در ساختار این جاروبرقی ها از کمپرسور هوا استفاده شده است و به موتور دستگاه فشار کم تری وارد می شود.

مصرف کم انرژی

جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

علاوه بر این که جاروبرقی های کمپرسوری، قدرت مکش بیش تری نسبت به جاروبرقی های معمولی دارند، مصرف انرژی کمتری هم دارند. جاروبرقی های کمپرسوری نسبت به نوع معمولی خود، بسیار کم مصرف هستند. اکثر این جاروبرقی ها دارای تراز مصرف انرژی A هستند که باعث صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی می شود.

بیشتر بخوانید: آموزش تعمیر بخاری برقی و هیتر برقی

میزان صدای کم در جاروبرقی

جاروبرقی های قدیمی دارای سر و صدای زیادی هستند. به طوری که مصرف کننده در زمان استفاده از دستگاه ها، اذیت می شدند. میزان صدا در جاروبرقی ها با واحد دسیبل مطرح می شود. گر چه میزان دسیبل دستگاه بالا تر باشد، نشان دهنده صدای بیش در زمان جارو زدن با جاروبرقی می باشد.

با آن که جاروبرقی های کمپرسوری دارای قدرت و مکش بیش تری هم هستند، اما نسبت به جاروبرقی های معمولی سر و صدای کم تری ایجاد می کنند. صدای زیاد در جاروبرقی می تواند به سلامت شنوایی کاربران آسیب وارد کند. به خصوص اگر مجبور به استفاده مداوم از این دستگاه باشند.

استحکام و طول عمر بیش تر

جاروبرقی ها جزء لوازم خانگی گران قیمت محسوب می شوند. هیچ یک از ما دوست نداریم متحمل هزینه های تعمیر و یا حتی خرید مجدد لوازم خانگی برقی شویم. از این رو الزامی است که وسایلی را تهیه کنیم که دارای استحکام و طول عمر بیش تری باشند. در جاروبرقی های کمپرسوری سیستم هایی به کار گرفته شده است که باعث می شود دستگاه به بهترین شکل کار کند و فشار کم تری به آن وارد شود.

بیشتر بخوانید: راهنمای استفاده از بخاری گازی

رعایت نکات بهداشتی با جاروبرقی کمپرسوری

رعایت نکات بهداشتی با جاروبرقی کمپرسوری

جاروبرقی های کمپرسوری دارای قدرت مکش بیش تر و قدرت پاک کنندگی بهتر و بالاتر نسبت به جاروبرقی های معمولی می باشند. این دستگاه ها از نظر بهداشتی عملکرد بهتری دارند علاوه بر رعایت نکات بهداشتی جاروبرقی های کمپرسوری دارای سرعت بیش تری برای انجام پروسه تمیز کردن می باشند. در واقع قدرت و توانایی های جاروبرقی های کمپرسوری باعث شده است تا با سرعت بیش تری در نظافت محیط و خانه به کاربر کمک کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر